Yamiba

Yamiba
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yamiba, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fal bakma ve burç yorumları uygulaması.

Yamiba, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fal, tarot ve astroloji uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kahvemizi tek başımıza içmiş olsak dahi falımızı mobil cihazımız üzerinden baktırabiliyoruz. Elbette sadece kahve falı değil, tarot falı ve hatta burç yorumlarına bile erişim sağlayabiliyoruz.

Yamiba'ya adım attığımızda karşımız dört farklı kategori çıkıyor. Bu kategoriler kahve, tarot, rüya yorumu ve ilişki danışmanı olarak belirlenmiş. İstediğimiz kategoriye giriş yapıp fal baktırabiliyoruz. Kahve falı baktırabilmek için fincanımızın fotoğrafını net bir şekilde çekmemiz gerekiyor. Düzgün bir fal yorumu için en az dört fotoğraf gerekiyor. Resimleri yüklemek için resim yükle butonlarına basıp fotoğraf çekebiliyoruz. Daha sonra yorumlamasını istediğimiz kişiyi seçip işlemleri tamamlayabiliyoruz.

Tarot falında ise öncelikle doğum tarihimizi girmemiz ve ekranın aşağı kısmından kart çekmemiz gerekiyor. Toplamda altı adet kart seçmemiz öngörülmüş. Fal baktırmak yerine günlük burç yorumlarına da erişim sağlamanız mümkün.

Genel olarak görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiren Yamiba, fala meraklı kullanıcıların hoş vakit geçirebilecekleri bir seçenek olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR