Yapbozyap

Yapbozyap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yapbozyap, akıllı telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğrafları yapboza dönüştürüp, oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Yapbozyap, TTNET tarafından geliştirilmiş ücretsiz oynanabilen bir yapboz oyunudur. Birden fazla zorluk seviyesi içermesiyle yetişkinlerin de zevk alarak oynayabileceğiniz oyunda kendi bulmacanızı oluşturma şansına sahipsiniz.

TTNET’in iOS cihazlarında oynanabilen yapboz oyununu benzerlerinden ayıran en büyük özelliği kişiselleştirilebilir olması. iPhone ve iPad’inizle çektiğiniz harika fotoğraflardan kendi yapbozunuzu oluşturabiliyorsunuz. Galerinizdeki hazır resimlerden birini seçebilir veya doğrudan uygulama içerisinden çektiğiniz bir resmi yapboza dönüştürebiliyorsunuz.

Yapbozyap oyununda basit, orta ve zor olmak üzere 3 farklı zorluk düzeyi bulunuyor. Zorluk seviyesi yükseldikçe yapbozun da parça sayısı artırıyor. Ayrıca yapbozu tamamlamanız için verilen süre de aşağı çekiliyor. Yapbozunuzu ne kadar kısa süre tamamlarsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz. Game Center desteği sayesinde diğer oyuncuların puanlarını da görebiliyorsunuz.

Size hazır yapbozları tamamlatan sıradan yapboz oyunlarından sıkıldıysanız, kendi yapbozlarınızı oluşturabileceğiniz, ücretsiz ve rahatsız edici reklamlar içermeyen Yapbozyap oyununu tavsiye ederim.