YatırımPlus 1.1 (ios)

YatırımPlus

1.1
YatırımPlus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YatırımPlus, bankanız, birikiminiz ne olursa olsun her ay yatırım tavsiyeleri sunan ücretsiz bir mobil uygulama.

YatırımPlus, hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmeksizin ekstra ücret ödemeden kullanabildiğiniz, her ay yatırım tavsiyeleri sunan bir mobil uygulama.

Bankanız ve birikim miktarınız ne olursa olsun birikimlerinizin yüzde 70’ini mevduat, yüzde 30’unu da aylık olarak Ak Portföy uzmanlığıyla belirlenen yatırım fonlarında değerlendirme imkanı sunarak potansiyel getirinizi artırmanıza yardımcı olan YatırımPlus’ın kullanımı da oldukça pratik. Yatırım önerisi almak için yatırım miktarınızı belirtmeniz yeterli oluyor. İçerisinde bulunduğunuz ay için – daha önce de belirttiğim üzere – mevduat ve yüzde 100 Akbank iştiraki olan Ak Portföy uzmanlığıyla belirlenmiş yatırım fonlarını liste olarak, dilerseniz grafik üzerinde görebiliyorsunuz. Öneriyi kendi bankanızdan nasıl uygulayacağınız da belirtiliyor. Yatırım fonlarının nasıl çalıştığı ve ne gibi avantajlar sunduğuna ilişkin kısa videolar da yer alıyor.

Fonlar hakkında detaylı bilgi veren Fon Rehberi de içeren uygulama kolay kullanılabilirliğiyle de dikkat çekiyor. Kenarda birikim yapmayı düşünüyor, paranızı nasıl daha iyi değerlendireceğinizi soruyorsanız YatırımPlus’ın önerilerine göz atmalısınız.

YORUMLAR