Yaynet - Tercih Kılavuzu

Yaynet - Tercih Kılavuzu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz tercih robotudur.

Tercih robotları ya da kılavuzları bildiğiniz gibi üniversite sınavına girmiş çıkmış öğrencilerin en büyük yardımcısıdır. Bu uygulamalar aldığınız puan ve başarı sırasına göre girebileceğiniz üniversite ve bölümleri, bunların koşullarını ve bütün bilgileri size getirir.

Her sene yeni bir üniversite açıldığını ve üniversitelere giriş sisteminin sürekli değiştiğini düşünürsek, bu tür bir tercih programına her adayın ihtiyacı var diyebiliriz. Yaynet firması tarafından geliştirilmiş bu uygulama da çok işinize yarayacak bir tercih kılavuzu.

Bu uygulama ile yalnızca lisans değil aynı zamanda önlisans programlarına da bakabilir, aralarından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde ilk önce lisans ya da önlisans seçiminizi yaptıktan sonra çeşitli kriterleri seçtiğinizde uygulama size en uygun bölümleri getirecektir.

OSYM'nin sayfalarca uzayan kılavuzuna bakmaktansa, bu tür uygulamalar ile vakit kazanabilirsiniz. Bu sebeple Yaynet Tercih Kılavuzunda göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR