YDS

YDS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YDS, Yabancı Dil Sınavı'na hazırlanan kişiler için hazırlanmış bir Turkcell uygulamasıdır.

YDS, Yabancı Dil Sınavı’na hazırlananlar için geliştirilmiş oldukça geniş içeriğe sahip bir Turkcell uygulamasıdır. Geçmiş senelerin soru ve yanıtlarına ulaşabileceğiniz, kelime haznenizi geliştirebileceğiniz ve farklı konularda hazırlanmış testlere ulaşabileceğiniz YDS uygulaması, tamamen ücretsizdir.

Turkcell’in Yabancı Dil Sınavı’na hazırlanan kişiler için hazırladığı YDS uygulaması ile sınava mobil cihazınızdan hazırlanmanız mümkün. Sade ve şık arayüz ile gelen uygulama 3 bölümden oluşuyor. Bu bölümler arasında; İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını en kısa sürede yanıtlamanız gereken, kelime bilginizi ölçen Kelime Oyunu, Konu testleri ve son 5 senenin soru ve yanıtlarını bulacağınız Çıkmış Sorular yer alıyor. Çözdüğünüz testleri durdurabiliyor, bitirdiğiniz testlerde yaptığınız hataları görebiliyor ve testi baştan çözebiliyorsunuz.

Sınava en iyi şekilde hazırlanmanız için gerekli tüm içeriği sunan Turkcell YDS uygulamasını ister 3G bağlantınız üzerinden isterseniz kablosuz bağlantınızla kullanabiliyorsunuz. WiFi ile bağlanıyorsanız Turkcell numara ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan uygulamada tüm içerikler ücretsiz sunuluyor.

YORUMLAR