Yedili Bulmaca

Yedili Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yedili Bulmaca, iPhone ve iPad'leri üzerinde boş zamanlarını eğlenceli değerlendirmek isteyen kullanıcıların oynayabileceği ücretsiz bir kelime oyunudur.

Yedili Bulmaca, adından da anlayacağınız üzere 7'li kalıplar halinde karşınıza gelecek olan sorulara yanıtlar bulacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS kelime oyunudur. 7 sorunun her biri için farklı ipuçları veriliyor. Bu ipuçlarını kullanarak soruları çözebiliyorsunuz.

Oyunda soruları çözebilmeniz için herhangi bir süre yada puan sınırı getirilmemiş . Yani uzun uzun düşünerek soruları doğru olarak yanıtlamaya çalışmak herhangi bir puan kaybına sebep olmuyor. Sorulan her soru için doğru kelimeleri istediğiniz sırayla bulabiliyorsunuz. Yani sondaki kelimeyi biliyorsanız ilk olarak onu yanıtlayabilirsiniz.

Sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Yedili Bulmaca içerisinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 30 farklı soru seti bulunuyor. Bu 30 seti tamamladıktan sonra oynamak isterseniz farklı setleri ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Eğer kelime ve bulmaca oyunları ilginizi çekiyorsa, Yedili Bulmaca'yı iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle indirerek denemenizi tavsiye ederim.