YEMOJI

YEMOJI
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YEMOJI ile her mesajınızı eğlenceli kılabilirsiniz.

YEMOJI, iPhone ve ipad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir emoji uygulaması olarak öne çıkıyor.

Bildiğiniz gibi emojiler mesajlara farklı bir boyut kazandırmanın yanı sıra kullanıcıların kendilerini çok daha rahat bir şekilde ifade etmelerine imkan veriyor. Haliyle günümüzde gönderilen mesajların büyük bir kısmı emojilere ev sahipliği yapıyor.

Peki her yerde gördüğümüz sıradan emojilere veda edip daha yaratıcı bir şeyler denemek ister miydiniz? Cevabınız olumlu ise YEMOJI uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz. Birbirinden ilginç ve hoş tasarımlı emojilere sahip olan bu uygulam asayesinde arkadaşlarınıza veya ailenize göndereceğiniz mesajları çok daha ilginç bir hale getirebilirsiniz.

Uyuglamanın kullanımı son derece kolay. Sadece ücretsiz olarak yüklüyoruz ve mesajlarımızı yazarken klavye bölümünden istediğimiz ifadeyi seçerek mesajımıza ekliyoruz. Seçtiğimiz ifadelerin hemen altında YEMOJI APP ibaresi çıkıyor. Pek hoşumuza giden bir ayrıntı olmasa bile göze batmıyor.

Eğer siz de mesajlarınızı ilginç kılmak için kullanabileceğiniz eğlenceli ve mizahi bir emoji uygulaması arıyorsanız YEMOJI'ye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR