Yeti

Yeti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeti uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan konum ve ilgi alanlarınızda dayalı olarak ücretsiz sohbet odalarına katılabilirsiniz.

Yeti uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz konum ve ilgi tabanlı bir sohbet uygulaması olarak karşımıza çıktı ve oldukça işlevsel bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde hiç zorlanmadan kendi ilgi duyduğunuz konulara dair yakın çevrenizde yapılan sohbetlere erişebilir, böylece çevrenizdeki insanlarla bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcıları binlerce şehirde yer alıyorlar ve ilgi duydukları, bilgi sahibi oldukları konularda sohbetlere katılarak deneyimlerini diğerlerine aktarıyorlar. Dünyanın bir ucundaki değil hemen bulunduğunuz şehirdeki kullanıcılarla sohbet ettiğiniz için ortak noktalar bulmanız da bir o kadar kolay.

Temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama, bir sürelik kullanımın ardından hangi konularla ilgilendiğinizi öğreniyor ve böylece daha da hızlı bir şekilde sohbet odalarına dahil olabiliyorsunuz. Herhangi bir kayıt olma mecburiyetinin olmaması ise kurar kurmaz uygulamayı denemenize imkan tanıyor.

Herhangi bir tartışma ile ilgilendiğinizde, ekranı sağa kaydırarak katılım sağlamak mümkün. Eğer sizi ilgilendiren herhangi bir sohbet odası bulamadıysanız kendi odanızı kurmanız ve insanların gelmesini beklemeniz de mümkün.

Tabii ki uygulamanın GPS'ten faydalanmasını sağlarsanız cihazınızın bataryasının çok hızlı bir şekilde biteceğini de unutmamalısınız. Yenilikçi ve ilginç bir yapıya sahip olan Yeti uygulamasını kullanarak tüm öğrenmek istediklerinize dair sohbetlere katılmayı denemelisiniz.