Yik Yak

Yik Yak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yik Yak, yaşadığınız çevredeki tüm aktivite ve olaylardan haberinizin olmasını sağlayan ve yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Komşularınız neler yapıyor veya yakın çevrenizde neler oluyor merak ediyorsanız öğrenmenizi sağlayacak olan uygulama Yik Yak. Uygulama iOS platformuna giriş yapan yeni bir sosyal medya platformu. Son zamanlarda bu tür sosyal medya uygulamalarının sayısı artmaya devam ediyor.

Uygulama basit olarak yakın çevrenizdeki kişilere bağlanarak neler yaptıklarını görmenizi sağlıyor. Haberler, eğlenceli anılar, şakalar ve daha ğpek çok şeyi bulabileceğiniz uygulama sayesinde daha fazla sosyalleşebilir ve çok daha fazla arkadaş edinebilirsiniz.

Çocukluk zamanlarımızdaki sokak kültürü yavaşça tarihe gömülürken, etrafımızda neler oluyor bitiyor bilemiyoruz. Yik Yak bunun önüne geçmek ve yakın çevrenizdeki kişiler ile kolayca etkileşime geçebilmeniz için geliştirilmiş bir iOS uygulamasıdır.

Uygulama henüz yeni olduğu için ilk başlarda oturduğunuz yerde çok az kişi bulabilirsiniz. Fakat zamanla yayıldıkça çok daha fazla kişi ile bağlanarak onlarla sohbet edebilir veya yaptığınız herhangi bir şeyi paylaşabilirsiniz. Kendi içerisinde güzel bir topluluk oluşturan Yik Yak, birbirine yakın oturan kişilerin daha da yakınlaşmasını ve iletişim içinde olmasını sağlıyor. Örneğin mahalledeki arkadaşlarınız ile neler yaptığınızı Yik Yak üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.

Sizde çevrenizde neler olup bitiyor öğrenmek ve kendi yaşadıklarınızı paylaşmak için iPhone ve iPad'lerinize Yik Yak uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR