Ynews 1.0 (ios)

Ynews

1.0
Ynews
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ynews, yurt içi ve yurt dışında yayın yapan gözde gazetelerin haberlerini okuyabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Ynews, Türkiye ve yurt dışından en tanınmış gazeteleri akıllı telefon ve tabletinize taşıyan başarılı bir gazete uygulamasıdır. 80’den fazla ülkenin 5000’den fazla gazetesini okuyarak yalnızca Türkiye gündemini değil yurt dışında olan biteni de takip edebilirsiniz.

Hürriyet Daily News, Milliyet, Radikal, Sabah, Zaman Gazetesi, Vatan, Star Gazetesi, Cumhuriyet, Yeni Şafak, Akşam, Bugün Gazetesi, Fotomaç, Fanatik, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi gibi birçok Türk gazetesinin yanında USA Today, The Guardian, Le Monde, NY Times, The Daily Telegraph, El Mundo gibi yurt dışında en çok ilgi gören gazeteleri ücretsiz olarak sunan bir çevrimiçi gazete okuma uygulaması olan Ynews, gazeteleri dil tercihinize göre otomatik olarak çevirme özelliğini de sahip. ( Türkçe çeviri çok başarılı olmamakla birlikte, Google Çeviri ile çevrilmiş havası veriyor.) Gazeteleri isim, ülke, şehir ve tür bazında filtrelemenize izin veren uygulamada çok sayıda gazete bulunuyor ve en çok okuduklarınızı favoriler listenize ekleyebiliyor ve arşivleyebiliyorsunuz. Tabii ki beğendiğiniz haberleri sosyal ağ veya e-posta üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Ynews, Türk gazetelerinin yanında yurt dışında yayın yapan gözde gazetelerin haberlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir mobil uygulama. Dijital ortamda gazete okumayı tercih eden herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR