Yo

Yo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yo, iOS yüklü cihazlar için bir anlık selamlaşma uygulamasıdır.

Fazla söze gerek yok, iletişimi basit kuralım diyorsanız Yo tam size göre. "It's that simple" mottosuyla piyasaya sürülen anlık selamlaşma uygulaması Yo, tek bir karakter bile yazmadan karşı tarafla iletişim kurmanızı sağlayan kullanım ve arayüzü başarılı bir uygulama.Hesap açmanıza gerek kalmadan, Facebook,Twitter, Google ile giriş yapmadan sadece bir kullanıcı adı belirleyip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 

Anasayfada kullanıcı adını belirledikten sonra Go tuşuna bastığınızda programın kullanılışı hkkında kısa bir bilgilendirme görünüyor. Bunun ardından sizden bildiğiniz kullanıcı adı varsa eklemenizi, yoksa arkadaşlarınızı davet etmenizi istiyor. Herhangi bir profil oluşturma, resim ve durum ekleme zahmetine girmeden birbirini yakından tanıyan grupların telefon çaldırmak yerine daha eğlenceli iletişim kurmasını sağlayan Yo, zamandan ve emektten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Uygulamanın kullanım alanının geniş olacağını öngörebiliyoruz. Çünkü dünya kupası boyunca WORLDCUP hesabından da her gol atılışında size bir Yo gönderilmesine olanak sağlıyor. WORLDCUP kullanıcı adını eklemeniz ve bir Yo göndermeniz yeterli.

Çevrenizdekilerle hızlı ve eğleceli iletişim kurmak istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

ARTILAR

Hızlı ve kolay iletişim sağlıyor.

EKSİLER