yolamola 1.02 (ios)

yolamola

yolamola
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yolamola uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca tatil rotanızı keşfedebilirsiniz.

Yolamola uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının araçlarıyla tatile veya uzun seyahatlere çıktıklarında kendilerine destek bulabilecekleri seyahat yardımcıları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Hem içerisindeki araçların elverişli yapısı hem de sade bir arayüz tasarımıyla birlikte gelmesi sayesinde uygulamayı kullanırken çok efor sarfetmeniz de gerekmiyor.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz en etkili araçlardan bir tanesi, rota çizme aracı olarak belirlenmiş. Bu aracı kullanarak tatile gideceğiniz rotayı belirlerken ziyaret edilmesi gereken yerlerden haberdar olabiliyor, en iyi restoranları tespit edebiliyor yahut direkt olarak konuma giden rotayı da görebiliyorsunuz. Böylece hem gezmek hem de tatil yolunu katetmek mümkün hale geliyor.

Benzinmetre aracı ise belirlenen güzergah üzerinde ne kadar yakıt harcayacağınızı size gösteriyor ve genel yol masraflarınızı hesaplamanız oldukça kolay bir hale geliyor. Yakıt türü, başlangıç ve bitiş konumları, 100km'de yakıt tüketimi verilerini girmeniz bu iş için yeterli oluyor. Ayrıca yol üstündeki benzinlikleri ve benzin fiyatlarını da en güncel sonuçlarla görebiliyorsunuz.

Sık sık seyahatlere çıkanlar ve tatilini en keyifli şekilde geçirmek isteyenler için kesinlikle denenmesi gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Göz atmadan geçmeyin derim.

Not: Uygulama yoluyla devamlı olarak GPS kullanılması bataryanızı fazla harcayabilir ve bu nedenle GPS'i açmadan önce dikkatli olmanızı öneriyorum.

YORUMLAR