You&Me

You&Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You&Me uygulaması kullanıcılara sevdikleriyle özel bir alanda etkileşime girme şansı veriyor.

You&Me tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve hoş tasarımıyla dikkat çeken bir mesajlaşma uygulamasıdır. Hayatınızdaki özel kişilerle tamamen kendinize ait bir alanda iletişim kurmak istiyorsanız You&Me uygulaması ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi kullanıcılara fotoğraf, video ve şarkı paylaşma şansı tanıması. Bu sayede tekdüze mesajlar atmak yerine daha interaktif ve daha keyifli içerikler paylaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak bir de yazdığınız metinlere çeşitli türde çıkartmalar ekleyerek onları daha orijinal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

You&Me’de ektiğiniz fotoğrafları farklı filtreler ile daha göz alıcı bir görüntüye sokmak da mümkün. Bu tarz bir özelliği mesajlaşma uygulamalarında görmek epey zor. Bu bağlamda You&Me’nin ortaya orijinal bir şey koyduğunu söyleyebiliriz.
Attığınız ve aldığınız tüm mesajlar uygulama içerisinde düzenli bir şekilde kaydediliyor. Bu sayede geçmiş anılarınıza göz atmak isterseniz bunu yine uygulama içerisinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ve sunduğu çeşitlilik ile dikkat çeken You&Me kapsamlı bir mesajlaşma uygulaması arayan herkesin denemesi gereken türden bir yapım.

YORUMLAR