YouNote

YouNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouNote, kullanıcıların istedikleri an not almalarını sağlayan geniş kapsamlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

YouNote, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak faydanalabileceği not alma uygulamalarından bir tanesidir. Geniş kapsamlı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri çeken YouNote, kullanabileceğiniz en iyi not alma uygulamalarından bir tanesi olacaktır. Bu uygulamayı kullanarak daha önce kullandığınız uygulamalara göre daha hızlı ve kolay bir şekilde not alabileceksiniz.

Kıa notlar almak ve herhangi bir bilgiyi depolamak için kullanabileceğiniz uygulama, depoladığınız bilgilerin özel olarak korumakta ve sadece siz istediğinizde ulaşmanızı sağlamaktadır. Uygulama marketi üzerinde oldukça çok sayıda not alma uygulaması olmasına rağmen, bunlardan çok az sayıda olanı detaylı not alma işlemleri sunmaktadır. YouNote ile alacağınız notlara çizimler, ses ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı notlar oluşturabilir ve farklı şekilde renklendirebilirsiniz. bunun dışında notlarınıza yerbilgisi eklemenizi de sağlayan YouNote oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Birden fazla yöntem ile not almanızı sğalayan uygulamayı kullanarak, sesli notlar, fotoğraflı notlar, çizim notları ve yazılı notlar almanızı sağlıyor. Sade ve şık arayüzü sayesinde uygulamanın tüm özelliklerine rahatça erişerek kolayca kullanabilirsiniz.

YORUMLAR