YouNow 5.2.2 (ios)

YouNow

YouNow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouNow uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca canlı internet yayınları yapabilirsiniz.

YouNow uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Temel olarak yeni takipçiler edinmek ve arkadaşlıklar kurmak için canlı yayınlar yapabilmenizi sağlayan uygulama, böylece kendi istediğiniz konularda herşeyi insanlara aktarmanızı sağlıyor. Uygulamanın arayüzü çok kolay bir şekilde kullanılabildiği için bir kaç dakika içerisinde tüm işlevleri anlayacaksınız.

Mobil cihazınızın kamerasını kullanarak canlı yayına izin veren uygulama, yayına devam edebilmeniz için diğer kullanıcıların verdikleri oyları dikkate alıyor ve böylece sürekli kötü oylar alan kullanıcıların yayınları da sona eriyor. Yani her zaman için en iyi şovların yayında olduğundan emin olabiliyorsunuz.

Kendinizi ünlü yapabileceğiniz ve takipçiler kazanabileceğiniz en etkili uygulamalardan birisi olan YouNow'ın temel özellikleri de şu şekilde;

  • Başkalarının yayınlarını keşfetme
  • Canlı sohbet ve oy verme olanakları
  • Takipçi kazanma
  • Bildirim desteği

Uygulamanın söyleyecek şeyleri olanların hoşuna gideceğine inanıyorum ve bu nedenle görüntülü şekilde bildiklerinizi paylaşmak, komedi şovları yapmak ya da sadece sohbet etmek için denemenizi öneriyorum.