YoWindow Free Weather 1.8 (ios)

YoWindow Free Weather

1.8
YoWindow Free Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YoWindow Free Weather uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda hava durumunu kolayca görüntüleyebilirsiniz.

YoWindow Free Weather uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz hava tahmini ve meteoroloji uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolay kullanılır yapısı hem de güzel tasarlanmış arayüzüyle de öne çıkan uygulama, en son hava durumu bilgilerine anında erişmenize de olanak tanıyor.

Uygulama hem bulunduğunuz andaki hem de gelecekteki sıcaklık ve hava durumu bilgilerini sunabildiği için kullanırken ileriye yönelik bilgilendirmeler de alabiliyorsunuz. Zamanı ileriye götürmek için tek yapmanız gereken ana ekrandan zamanı ilerletmek ve böylece saat saat sıcaklık değerlerine ulaşabilirsiniz.

Ekranınızda beliren görseller o anki hava durumuna göre belirlendiği için yazı okumanıza da gerek yok. Güneşin doğuş zamanları ve batış zamanlarında uygulamanın ekranındaki güneş de duruma uygun değiştiği için dışarıda havanın aydınlık olup olmadığını dahi öğrenebilirsiniz.

Elbette doğru şekilde fonksiyon gösterebilmesi için uygulamanın konum bilgilerinize erişmesine izin vermeli, aynı zamanda internet bağlantınızı da aktif tutmalısınız. Aksi taktirde maalesef en son hava durumu bilgilerini çekmesi mümkün olmayacaktır.

Kullanım kolaylığı, sevimli ve anlaşılır arayüzü ve ücretsiz olmasıyla kesinlikle iOS cihazlarınızda bulundurmanız gereken hava durumu uygulamalarından bir tanesi olduğuna inanıyorum. Alternatif arayanlar göz atmadan geçmesinler.