YOYO

YOYO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YOYO, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden hızlıca araç kiralamanıza yardım edecek bir uygulamadır.

YOYO, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir araç kiralama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

YOYO, tüm dünyada hızla yayılan "car sharing" hizmetinin Türkiye'deki uyarlamasıdır. Şu an sadece İstanbul'da aktif olarak hizmet veren YOYO uygulamasıyla istediğiniz an bir arabaya sahip olabilirsiniz. Acele bir işiniz olduğunda hayat kurtarıcı olarak görev yapan YOYO uygulaması sayesinde size lazım olan süre boyunca arabaya sahip olabilir ve klasik araç kiralamalardan farklı olarak ekstra para vermekten kurtulabilirsiniz. Yoyo uygulaması sayesinde dilerseniz 1 saat dilerseniz de 1 hafta boyunca bir arabaya sahip olabilirsiniz. 

Kullan bırak araba sloganını kullanan YOYO, zengin araba koleksiyonuyla da kullanıcıların tüm isteklerine cevap veriyor. YOYO ile araç kiralamak istediğinizde iOS uygulaması üzerinden rezarvasyonunuzu yapabilirsiniz. Rezervasyon bilgilerinizde verdiğiniz adrese gelen arabayı alarak rahatlıkla gezintiye çıkabilirsiniz. Ayrıca arabanızı kapınıza kadar da çağırabilirsiniz.

YOYO, uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.