Yummly 1.7 (ios)

Yummly

1.7
Yummly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yummly uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak dünya mutfaklarından yemek tariflerine erişebilmenize olanak tanıyor.

Ülkemizde yer alan yemek tarifi sitelerinin veya uygulamalarının bazen biraz kısıtlayıcı olduğunu ve filtreleme yahut sıralama seçeneklerinin ne kadar yetersiz olabildiği malum. Yummly uygulaması bu soruna karşı geliştirilmiş iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesi ve tüm dünyadan yemek tariflerine hiç zorlanmadan erişebilmenize olanak tanıyor. Her ne kadar İngilizce olarak hazırlanmış olsa da genel olarak anlaması kolay bir yapıda olduğunu da söyleyebilirim.

Ücretsiz olarak sunulan Yummly uygulaması, kolay kullanılır bir arayüzle birlikte sunuluyor ve varolan yemek tarifi kategorileri arasında dolanmak pek fazla vakit almıyor. Özel günlere, ülkelere, malzemelere ve diğer seçeneklere göre düzenlenmiş olan bu filtreleme seçenekleri sayesinde tam olarak aradığınız tarifi bulmanın oldukça basit bir hale geldiğini söylemek mümkün.

Kullandığınız zaman bir süre sonra sizin yemek seçeneklerinize de alışan ve buna göre önerilerde bulunan uygulama, yağsız veya belli malzemeleri içermeyen tarifleri arayanlar için oldukça geniş filtreleme seçenekleri sunuyor. Beğendiğiniz tarifleri favoriler listenize ekleyebilmeniz ise daha sonra bu tarifleri inceleme imkanına kavuşabilmeniz için oldukça yeterli.

Uygulama içerisindeki yemek tarifleri onlarca farklı sitenin veritabanından elde ediliyor ve böylece çok geniş tarif olanaklarına kavuşmak mümkün hale geliyor. Tabii ki bu tariflere erişebilmek için mobil cihazınızdaki internet bağlantısının aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Herhangi bir performans sıkıntısı bulunmayan uygulama herkesin iOS cihazlarında bulundurması gerekenlerden bir tanesi. Denemekten çekinmeyin.

YORUMLAR