Yushino 3.2 (ios)

Yushino

3.2
Yushino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • ÜRETİCİ

    Yushino, LLC

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Rakamlarla aranız iyiyse ve orijinal oyunları denemeyi seviyorsanız, Yushino tam size göre olabilir. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyun, hakikaten farklı ve bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunu.

Sayılarla oynanan Scrabble gibi düşünebileceğimiz oyun Sudoku ve Scrabble karışımı diyebiliriz. Farklı ve orijinal oyun tarzıyla dikkat çeken oyuna bir başladınız mı bir daha elinizden bırakamayacaksınız.

Oyunda amacınız ekrana rakamlar yerleştirmek. Çevrimiçi ve gerçek insanlarla oynadığınız oyunda aynı Scrabble gibi karşılıklı sıranızı bekleyerek oynuyorsunuz. Sıra size geldiğinde ise yapmanız gereken şey, ekrana iki adet rakam ekleyip ardından ikisinin toplamı olan rakamı koymak.

Diyelim ki ekrana 2 ve yanına 7 koydunuz. Daha sonra 2 ile 7'nin toplamı olan 9 koymanız gerekiyor. Ardından 7 ile 9'un toplamı 16 olduğundan birler basamağındaki rakamı, 6'yı koymanız gerekiyor. Bu şekilde sırayla oynanan oyunda tahtanın çeşitli yerlerinden farklı puanlar alabiliyorsunuz.

Ister Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla ister de rastgele oyuncularla oynayabileceğiniz bu entereresan oyunu, sayılarla ilgili olan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR