Zebramo 2.1.4 (ios)

Zebramo

Zebramo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zebramo uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan ikinci el ürün alım satımları gerçekleştirebiliyorsunuz.

Zebramo uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından ikinci el ürün alım satımları yapmak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar pek çok kategoriye sahip olsa da temel olarak kadınlara yönelik hazırlanmış olan ve bu nedenle genelde kadın ürünlerinin satışına destek veren uygulama, elinizden çıkarmak istediğiniz ürünlerin satışı için oldukça yardımcı olacaktır.

Uygulamayı kullanarak kıyafet, telefon, kozmetik malzemeleri gibi ürünlerin satışını yapmak üzere kendi mağazanıza ürün eklemelerini yapıyorsunuz ve bunun ardından tek yapmanız gereken potansiyel alıcıların sizi bulmasını beklemek oluyor. Satış yaptığınızda Zebramo bu satış üzerinden kendi belirlediği oranlarda komisyonlar alıyor ve paranın geri kalanı da hesabınıza aktarılıyor.

Bir ürün satın aldığınızda ürünün defolu çıkma ya da gönderilmeme riskine karşı gereken önlemler de alınmış. Paranız ilk olarak Zebramo'nun kendi sistemlerine aktarılıyor ve siz ürünün onayını verene kadar satıcıya para aktarılmıyor. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ürünün iadesini yapmanız ve satıcıyla iletişime geçmeniz de mümkün oluyor.

Uygulama içerisinde satılan ürünler ikinci el oldukları için normal satış fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara onlara ulaşmak mümkün ve genellikle satılan ürünlerin az kullanılmış ve iyi kondüsyonda olmaları sayesinde sıfırlarına yüzlerce lira vermek zorunda kalmıyorsunuz. Kendi elinizdeki artık istemediğiniz ürünleri elden çıkarmak ve yeni ürünleri kolayca almak için göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

İkinci el alım satımla ilgilenen iOS kullanıcılarının denemeleri gereken uygulamalar arasında.

YORUMLAR