Zenify 1.0.7 (ios)

Zenify

Zenify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zenify uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca meditasyon yapabilir ve daha rahat hissedebilirsiniz.

Zenify uygulaması, ruh sağlığına önem veren ve meditasyon tekniklerine merağı olan iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atmadan geçmemeleri gereken yardımcı araçlar arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılabilen bir arayüzle birlikte gelen uygulama, günlük hayatın streslerinden kurtularak kendinizi çok daha rahat hissetmeniz için elinden geleni yapıyor diyebilirim.

Uygulamada yer alan meditasyon tariflerini kendi hayatınıza uyacak zamanlarda uygulamanız gerekiyor ve bu talimatları uygulamak da bir o kadar kolaylar. Dolayısıyla meditasyon yaparak kendinizi daha huzurlu hissetmek istediğinizde bu adımları takip etmek sizi pek de yormayacak. Ancak uygulamanın İngilizce olarak hazırlanmış olması nedeniyle en azından temel düzeyde bir İngilizce bilgisine sahip olmanız iyi olacaktır.

Bildirim desteğine de sahip olan uygulama, böylece meditasyonunuzu yapmanız gereken zamanları size hatırlatıyor ve bu bildirimlere tıklayarak direkt talimatlara geçiş yapabiliyorsunuz. Her meditasyonda farklı bir mesaj ve yapılması gerekenle karşı karşıya olacağınız için ekranınızda beliren adımları doğru şekilde yapmayı da unutmamalısınız.

Uygulamanın istatistikler bölümü ise gün gün ne kadar meditasyon yaptığınızı kontrol etmenize yardımcı oluyor. Böylelikle programınızı çok seyrek veya çok fazla yaptıysanız bunu analiz edebiliyor, meditasyonu unuttuğunuz zamanları görebiliyorsunuz. Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirmemesi ise özellikle tatil mekanları gibi yerlerde işinizi kolaylaştıracaktır.

Yeni bir ruhsal destek arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR