Zig Zag Boom 1.3.0 (ios)

Zig Zag Boom

Zig Zag Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zig Zag Boom, alev topunu zigzag şeklindeki platformda ilerletmeniz gereken bir beceri oyunu.

Zig Zag Boom, ışıl ışıl neon görselleriyle oyuncuları içerisine çeken zor bir o kadar da eğlenceli beceri oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirebildiğiniz ve fazla yer kaplamayan aksiyon yüklü oyun hem reflekslerinizi hem de sinirlerinizi ölçüyor.

Adından dolayı tüm platformlarda oldukça popüler olan Zigzag oyununun kopyası olduğunu düşünebilirsiniz ancak hem görsel hem de oynanış olarak bambaşka bir oyun olduğunu söylemek isterim.

Görselliğin ön plana çıkarıldığı zorlu beceri oyununda hedefiniz yüksek puan elde etmek. Tabii ki bu çok basit değil. Her ne kadar sadece zigzag çizerek ilerleyebileceğiniz bir platform üzerinde olsanız da oynanış son derece terletici düzeyde. Platform çok girintili çıkıntılı yapıda tasarlanmış ve kontrolünü sağlamaya çalıştığınız alev topu durmadan ilerliyor. Bu noktada devreye refleksleriniz ve sinir gücünüz giriyor. Parmaklarınızı son derece hızlı bir şekilde kullanarak geçiş noktalarından adeta bir yılan gibi süzülmeniz gerekiyor. Öte yandan durma lüksünüz olmadığından ve çok dar bir alanda ilerlediğinizden ekrana iyice odaklanmanız şart.

Oyunun kontrol sistemi ise hemen alışılacak basitlikte. Tek bir dokunuşla alev topu hareketleniyor ve ilerlemek için tek yapmanız gereken gerekli noktalarda ekrana bir kere dokunmak. Tabii ki dokunuşlarınızı çok seri yapmalısınız.

YORUMLAR