Zikirmatik! 1.4 (ios)

Zikirmatik!

1.4
Zikirmatik!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zikirmatik, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde zikir çekmenizi sağlayan ücretsiz ve pratik bir iOS uygulamasıdır.

Zikirmatik, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde istediğiniz zaman kolayca zikir çekmenizi sağlayan bir iOS uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın tasarımı oldukça güzel ve başarılı.

Çekeceğiniz zikire başlamadan önce yeni bir zikir sayacı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ara verebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çekeceğiniz zikirin adını ve uyarı vermesi istediğiniz rakamı bildirerek zikir sayacını oluşturabiliyorsunuz.

İstediğiniz kadar farklı zikir sayacı açabilirsiniz. Bu özelliklik uygulamanın en yararlı özelliklerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Uygulama sayesinde farklı zikirleri aynı gün gerçekleştirebiliyorsunuz. Allah'ın adını anarak çekeceğiniz zikirlerin düzenli ve kayıtlı bir şekilde iPhone ve iPad'leriniz üzerinde bulunması oldukça işinize yarayacaktır.

Sizde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde zikir çekebilmek ve gerektiğinde mola vererek daha sonra kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, Zikirmatik! uygulamasını mutlaka ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR