Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç kart oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç, kart oyunları kategorisinde bulabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi. Fantastik öğelerle bezenmiş bu oyun hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde ücretsiz olarak oynanabiliyor. Hem grafik modellemeleri hem de içerik zenginliği bakımından tatminkar seviyelerde yer alan oyunda düşmanlarımızı yenmek için yıkıcı güçlerimizi serbest bırakıyoruz.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da içerdiği bazı eşyalar gerçek para karşılığından satın alınıyor. Bunlar mecburi olmasa da oyun gidişatı üzerinde belli bir miktar etkiye sahip. Düşmanlarımızı yenmek için en güçlü kartları toplamamız ve destemizi bu şekilde toplamamız gerekiyor. Düşmanlarımızın özelliklerini de hesaba katarak destelerimizi oluşturmalı, sahip olduğumuz kartları özelliklerine göre zamanında kullanmalıyız.

Arena çıkıp diğer oyuncularla savaşarak zafere doğru giden basamakları bir bir tırmandığımız bu oyunda her biri özenle hazırlanmış onlarca farklı karakterin yer aldığı kartlar mevcut. Farklı yeteneklere sahip olan bu kartları destemize katarak düşmanlarımızla yüzleşiyoruz.

Açıkçası bu oyunu oynarken çok keyif aldığımı belirtmeliyim. Kart oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR