Zippo Lighter 3.2.1 (ios)

Zippo Lighter

Zippo Lighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zippo Lighter uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca Zippo'nun kendine çeken ateşine ulaşabilirsiniz.

Zippo çakmakları, uzun yıllardır kendine özel bir çakmak sahibi olmak isteyenlerin tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyorlar ve her üründe değişen tasarım, rüzgarda sönmeyen yapı, yüksek ateş derecesi ve metal gövdesiyle kullanıcılar için bir değer haline gelmiş durumdalar.

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan Zippo Lighter ise bu çakmakların ateşini akıllı telefonunuza getirmenize olanak tanıyor. Uygulamayı açtığınızda farkedebileceğiniz gibi Zippo ateşi olabildiğince gerçekçi bir şekilde yansıtılıyor ve cihazınızın hareketlerine göre ateşin dalgalanması gibi konular da unutulmamış.

Uygulamanın alt kısmında geçen modeller içerisinden istediğinizi seçebilir ve ekrandaki Zippo modelini de değiştirebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamanın satın alma seçenekleri sayesinde çok daha fazla Zippo modeline ulaşmak da mümkün kılınmış. Zippo Lighter'ın arayüzünün kolay kullanılır ve iyi tasarlanmış olması onu oldukça çekici yapıyor diyebilirim.

Çakmağım kapağını açmak ve kapatmak için kapak üzerinde sağ sol hareketler yapmak yeterli. Ayrıca çakmak taşını aşağıya doğru çekerek çakmağı hemen yakalayabiliyorsunuz. Şimdiye dek karşımıza çıkan pek çok diğer çakmak uygulamasının aksine gerçekçi bir yapı yakalamayı başaran uygulama, böylece konser ve diğer etkinliklerde gerçek bir çakmağa sahip olmadan sorunsuzca çakmak yakmanıza yardımcı olacaktır.

Zippo meraklılarının da uygulamadan hoşlanacaklarına inanıyorum. Herhangi bir riski bulunmayan uygulama sayesinde tehlikeli bir şekilde ateşle oynamak yerine mobil cihazlarınızdan Zippo ateşini elde edebilirsiniz.

YORUMLAR