Ziraat Bankası 2.8.4 (ios)

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,822

  • Üretici

    Fintek Financial Technology Services Inc.

Birbirinden faydalı özellikler barındıran bu uygulama ile Ziraat Bankası kullanıcıları bankaya gitmeden işlemlerini tamamlayabilecek.

Ziraat Bankası'nın bu resmi uygulaması ile finansal işlemlerinizi banka şubesini ziyaret etmeden, sadece mobil cihazınızı kullanarak tamamlayabilirsiniz. Ziraat Bankası uygulamasını kullanarak günlük işleriniz esnasında bankaya gitme zahmetinden kurtulabilir ve daha pratik bir yöntemle tüm finansal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde en yakın Ziraat Bankası şubesi, müşteri hizmetleri, internet şubesi, piyasa verileri ve kredi hesaplama gibi fonksiyonlar yer almakta. Bankacılık uygulamalarının en önemli noktalarından biri olan güvenlik bu uygulamada da sıkı tutulmuş. İşlem gerçekleştirebilmek için kullanıcı adınızı ve yüksek güvenlikli şifrenizi girmek gerekmekte. Elbette ki şifrelerinizi banka görevlileri dahil olmak üzere kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.

Uygulama temel olarak Ziraat Bankası'nın renkleri olan kırmızı ve beyaz tonlarına sahip. Sade ve hoş görünen bu arayüzde aradığınız fonksiyonları kolayca bulabilirsiniz. Uygulamada ayrıca size en yakın şubeleri gösteren bir harita sunuluyor. Bu haritadan en yakın Ziraat Bankası şubelerini görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Eğer siz de Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve güvenilir olduğu kadar pratik bir uygulama arıyorsanız bu resmi uygulama işinizi görecektir.

YORUMLAR