Ziraat Mobil 2.2.9 (ios)

Ziraat Mobil

Ziraat Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,509

  • Üretici

    Ziraat Bankası

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası'nın bireysel müşterileri için hazırladığı mobil bankacılık uygulaması.

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası’nın bireysel müşterileri için hazırladığı yüksek güvenlikli mobil bankacılık uygulaması.

Bankacılık ve finansal işlemlerinizi iPhone’unuzdan zahmetsizce gerçekleştirmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu ve modern arayüze sahip olan Ziraat Mobil uygulaması, Ziraat Bankası’nın Ziraat Onay Teknolojisi adını verdiği güvenli bir sistemi içerisinde barındırıyor. Ana menüden ulaşabileceğiniz Ziraat Onay menüsü sayesinde kullanıcı adı, parola, kredi kartı gibi hiçbir bilginizi girmeden, kendi belirleyebildiğiniz tek kullanımlık şifre ile mobil bankacılığa giriş yapıp işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu güvenlik sistemi özellikle herkesin kullanımına açık WiFi bağlantı noktalarında bankacılık işlemlerinizi yapmak zorunda kaldığınız durumda oldukça işinize yarayacaktır.

Ana sayfayı dilediğiniz şekilde ayarlamanıza izin veren Ziraat Mobil uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin yanı sıra piyasa verilerini takip etme, kredi hesabı yapma, kampanyaları takip etme, yabancısı olduğunuz bir şehirde Ziraat Bankası Şube ve ATM’lerin yerini öğrenme şansına sahipsiniz.

Ziraat Mobil, sürekli güncellenen mobil bankacılık uygulamaları arasında. Ziraat Bankası biriysel müşterisiyseniz ve de iPhone kullanıcısıysanız bankacılık işlemleri için neden şubeye giderek zaman kaybedesiniz ki?

YORUMLAR