ZKW-Reborn 1.3.03 (ios)

ZKW-Reborn

ZKW-Reborn
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZKW-Reborn heyecan dolu bir mobil aksiyon oyunudur

ZKW-Reborn eğer adrenalin dolu bir hayatta kalma mücadelesine atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Kill of the Week - Reborn'da bizi farklı bir zombi macerası bekliyor. 2 boyutlu bir yapıya sahip olan ZKW-Reborn'da klasik zombi oyunlarında olduğu gibi bütün zombileri yok ederek bölümleri geçmeye çalışmıyoruz. Oyundaki temel amacımız zombiler bize giderek yoğun bir şekilde saldırırlarken ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğimizi ve ne kadar çok zombi katledebileceğimizi görmek.

ZKW-Reborn'da 2 boyutlu bir yapı söz konusu. Oyun başladığında zombiler bize sağdan ve soldan saldırmaya başlıyorlar, kimi zombiler yavaş hareket ederken kimileri koşabiliyor. Bunun yanında kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşabiliyoruz. Oyjnda ne kadar uzun süre hayatta kalırsak o kadar yüksek para kazanabiliyoruz. Bu parayı kapıları açmak, yeni silahlar satın almak için kullanabilmekteyiz.

ZKW-Reborn'un retro tarzda grafikleri ve animasyonları göze oldukça hoş görünüyor.