Zoidtrip 1.0.1 (ios)

Zoidtrip

Zoidtrip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoidtrip, sürekli hareket halinde olan bir karakterin engellere çarpmadan en uzağa gitmesini sağlamaya çalıştığımız bir oyun.

Zoidtrip, reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden bir yapım. Özellikle Flappy Bird ile bir akım haline gelen refleks oyunlarının son temsilcilerinden olan Zoidtrip'i iPhone ve iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda tuhaf üçgenimsi bir karakteri kontrol ediyor ve engellere çarpmadan mümkün olduğunca ileri gitmesini sağlıyoruz. Bunu yapabilmek için karakteri çok hassas bir şekilde kontrol etmeli ve hiçbir engele çarpmamalıyız. Ekrana her dokunduğumuzda karakter yön değiştiriyor. Bu şekilde katlar arasındaki boşlukların içinden geçerek ilerliyoruz.

Zoidtrip'e her girdiğimizde karşımıza farklı renkli bölümler geliyor. Bu sayede sürekli aynı görevi üstleniyor olsak bile monotonluk hissine kapılmıyoruz. Yeni karakterler açmak için oyunda çok yüksek puanlar elde etmemiz bekleniyor. Game Center başarımları sunan Zoidtrip, bu tarz beceri ve refleks tabanlı oyunlardan hoşlanan büyük küçük herkes tarafından keyifle oynanacaktır.

YORUMLAR