Zomato Order 1.0 (ios)

Zomato Order

1.0
Zomato Order
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zomato Order, iPhone ve iPad'inizden dünya genelinde binlerce restoranın menülerini incelemenize ve sipariş vermenize imkan tanıyor.

Zomato Order, dünya genelinde binlerce restoranın menülerini ve puanlarını sunan online yemek siparişi uygulaması. Şu anda ülkemizde kullanılabilir olmasa da kısa zamanda İstanbul ve diğer şehirlerde açık olacaktır. Restoran yemeklerini tatmayı seviyorsanız menüleri ayağınıza kadar getiren bu uygulama iPhone ve iPad’inizde kesinlikle olmalı.

Aralarında İstanbul ve Ankara’nın da bulunduğu 35 şehirdeki öne çıkan restoranlar hakkında detaylı bilgi sunarak restoran seçmemize yardımcı olan Zomato uygulamasından bağımsız çalışan Zomato Order, adından da anlayacağınız üzere seçtiğiniz restorandan online sipariş verme kolaylığı sunan bir uygulama.

Canınız restoran yemeği istediğinde ancak gitmeye üşendiğinizde en büyük yardımcınız olacak Zomato Order uygulamasında restoran aramasını iki farklı şekilde yapabiliyorsunuz. Her zaman gittiğiniz, menülerini sevdiğiniz restorana veyahut bulunduğunuz yere en yakın restoranlara arama ile ulaşabiliyorsunuz. Oldukça popüler olan ancak hiç gitmediğinizden sipariş verip vermemekte kararsız kalırsanız uygulama bu konuda da yardımcı oluyor. Restoranların menülerinin yanında puanlamaları da görebiliyorsunuz. Puanlar daha önce o restorana gitmiş kullanıcılar tarafından yapıldığından oldukça güvenli.

Yemek sipariş etme işini oldukça kolaylaştıran Zomato Order ile verdiğiniz siparişleri anbean takip edebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı bildirimlerle siparişin adresinize ne kadar yakınlaştığını görebiliyorsunuz. Siparişiniz teslim edildiğinde de “Sipariş teslim edildi” olarak kayda geçiliyor. Ayrıca tüm siparişlerinizi görebildiğiniz bir yer de mevcut. Bunun güzel yanı; Bir sonraki siparişinizde tekrar restoran, menü seçimi yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yakın zamanda ülkemizdeki restoranları da göstereceğini tahmin ettiğimiz Zomato Order uygulamasını restoran yemeklerini tatmayı seven herkese öneririm.