Zombi: Gundead 1.3.9 (ios)

Zombi: Gundead

Zombi: Gundead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayatta kalmaya çalışacağız.

Hayatta kalmaya çalışacağımız Zombi: Gundead ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Kaliteli grafiklere ve yüksek ses efektleri ile karşımıza çıkan yapım 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Mobirix tarafından geliştirilen ve yayınlanan mobil aksiyon oyunu 60’dan fazla ilerlemesi ile oyuncuları hayatta kalmaya teşvik ediyor.

Muhteşem 3D grafiklerin yer aldığı oyunda 10’dan fazla çeşitli görünüme sahip olan zombiler ile mücadele edecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Oyun içerisinde 20 farklı tabanca, hafif makinalı tüfek, av tüfeği ve daha fazlası ücretsiz olarak mobil aksiyon severlere sunuluyor. Buna ek olarak 16 farklı ulusal dil, tablet desteği ve zengin içerik oyuncuları tatmin edecek özellikler arasında yer alıyor.

Aksiyon ve gerilim yüklü teması ile mobil platformda 4.3 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan oyun 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Son güncellemesini 8 Ekim 2018’de alan oyun çeşitli hataları ortadan kaldırdı. Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Zombi: Gundead’i dileyen oyuncular hemen indirebilir ve aksiyon dolu anlar içerisinde hayatta kalma mücadelesi verebilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR