Zombie Age 3

Zombie Age 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Age 3 oyununda zombilerle savaşarak şehrinizi kurtarmak zorundasınız.

Zombie Age 3, zombilerin hakim olduğu bir şehirde bir kahramanın çıkarak tüm şehri kurtarmasını amaçlıyor. Yapmanız gereken görevler oldukça zorlu ve bunun için en güçlü karakteri seçmeniz gerekli. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zombie Age 3, sizi mükemmel bir maceraya çağırıyor.

Oyunu ilk indirdiğinizde kendinize özel bir karakter oluşturmak zorundasınız. Daha sonra ise paranızın yettiği kadar silah almanız lazım. Eğer silahsız bir şekilde savaşmaya kalkışırsanız zombi sürüsü tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz. Kazanmak istiyorsanız karakterinizi silahlar ve yardımcı araçlar ile güçlendirerek savaşa başlayın. 

Zombie Age 3 oyununda üzerinize gelen zombileri çeşitli silahlar ile öldürmeniz gerekli. Eğer silahın yetersiz kalacağını düşünüyorsanız yanınıza aldığınız bombaları da patlatabilirsiniz. Oyunda ne kadar çok zombi öldürürseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Eğer peş peşe zombi öldürürseniz yandaki ekstra puan sayacı aktif oluyor. Bu sayede normal oyuna oranla daha fazla puan kazanabiliyoruz.

Oldukça güzel ses efektlerine sahip olan Zombie Age 3, birbirinden korkutucu zombi grafikleriyle sizi oldukça heyecanlandıracak. Boş vakitlerinizde çılgınca bir oyun arıyorsanız, Zombie Age 3 tam size göre.

 

YORUMLAR