Zombie Catchers 1.04 (ios)

Zombie Catchers

Zombie Catchers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Catchers dünyayı saran zombilere karşı mücadele ettiğimiz eğlenceli bir macera oyunu.

Zombie Catchers ilginç konusu ve oynanış yapısıyla beğenimizi kazanan bir yapım. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışabilen bu oyundaki temel amacımız gezegenimizi zombi saldırısından kurtarmak. Her zamanki gibi yine Dünya zor durumda ve buna dur diyecek hiç kimse yok. En azından bi olaya dahil olana kadar durum buydu!

Oyuna girdiğimizde karşımıza sanki çok kaliteli bir çizgi filmden alınmış havası taşıyan görseller çıkıyor. Galaksiler arası çalışan iki işadamı Dünya’mıza geliyor ve zombileri temizlemek için gereken işlemlere başlıyor. Bunu başarabilmeleri için elbette bizim yardımımıza ihtiyaçları var. Zombileri yakalayarak yeni bölgeleri açmalı ve oralarda bulunan zombileri de ortadan kaldırmalıyız. Zombileri ortadan kaldırabilmemiz için elimizde çok sayıda silah bulunuyor. Farklı tipteki silahları kullanarak zombileri yok edebiliyoruz.

Bu arada belirtmemiz gereken bir nokta var. Zombie Catchers ücretsiz olarak sunuluyor fakat bazı uygulama içi satın almalar mevcut. Elbette bunlar çok gerekli değil fakat oyun gidişatı üzerinde belli bir etkiye sahip. Satın almasanız da olur fakat size kalmış bir şey.

YORUMLAR