Zombie Frontier 1.1 (ios)

Zombie Frontier

1.1
Zombie Frontier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Frontier ile heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz

Zombie Frontier eğer zombi temalı FPS oyunlarını oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil zombi oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Zombie Frontier'de 2020 yılında geçen bir hikaye konu alınıyor. Gizli amaçlarla geliştirilen bir biyolojik silah olan T virüsü dünya üzerinde açığa çıkartılmıştır. Bu virüs, diğer biyolojik silahlardan çok daha tehlikeli bir silahtır; çünkü virüsün amacı hedefi olan insanları sadece öldürmek değildir, onları birer yaşayan ölüye çevirerek diğer insanlara saldırmasını ve virüsü yaymasını sağlamaktır. Kontrolsüzce yayılan T virüsü insanlığın gördüğü en büyük tehdit haline gelmiştir ve bunu durdurmak bizim elimizdedir.

Zombie Frontier'da temel amacımız hayatta kalmak. Bu iş için üzerimize sürekli gelen zombileri bizi ısırmadan yok etmemiz gerekiyor. Bu iş için ise birçok farklı silah seçeneğine sahibiz.

Zombie Frontier'ın grafiklerinin üst kalite olduğu söylenemez. Zombiler 2 boyutlu olarak tasarlanmış ve oyunda ateş ederken bir hedef tahtasına ateş ediyormuşsunuz hissi yaratıyorlar. Animasyonların zayıf olduğu oyunda neyse ki oynanış durumu toparlıyor. Kullandığınız silahları oyunda ilerledikçe geliştirmenize imkan veren Zombie Frontier eğer iOS cihazınızı yormadan oynayabileceğiniz bir FPS oyunu arıyorsanız deneyebileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR