Zombie Highway 1.9.1 (ios)

Zombie Highway

Zombie Highway
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    838

  • Üretici

    Auxbrain Inc

iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda hareketli ve zevkli bir zombi öldürme oyunu arıyorsanız Zombie Highway aradığınız oyun olabilir.

Zombie Highway iPhone ve iPad’lerinde sürekli benzer tipte platform oyunları oynamaktan sıkılanların imdadına yetişen eğlenceli, ufak boyutlu ve uygun fiyatlı bir uygulama. Oyundaki amacınız ıssız bir çölde kıyamet sonrasında aracınızla ilerlerken, size musallat olarak aracınızı devirmeye çalışan zombileri başınızdan savmak ve gidebildiğiniz kadar ileri gitmek.

Oyunun grafikleri her ne kadar çok fazla detaylarla bezenmemiş olsa da gözü yormuyor ve oldukça hoş renk tonlarına sahip. Telefonu hareket ettirmenizle kontrol edilen aracınız ilerledikçe daha fazla ve daha güçlü zombilere maruz kalıyor.

Aracınızı yoldaki diğer araçlara çarparak yaratıklardan kurtulabileceğiniz gibi zombilere silahlarınızla ateş ederek de zayıflatabilir ve kurtulmaya çalışabilirsiniz. İlerledikçe yeni silahların ve yeni araçların açıldığı oyun farklı ortamlarda oynama keyfini de yaşatıyor.

YORUMLAR