Zombie Maze: Puppy Rescue 1.0 (ios)

Zombie Maze: Puppy Rescue

1.0
Zombie Maze: Puppy Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Maze: Puppy Rescue, zombileri öldürüp arkadaşınızı kurtarmanız gereken bulmaca - macera oyunu.

Zombie Maze: Puppy Rescue, retro görsellere sahip zombili oyunlar arasından farklı oynanışıyla sıyrılan bir yapım ve iOS platformunda da ücretsiz olmasıyla bizleri şaşırtıyor. Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan bulmaca – macera karışımı süper eğlenceli bir zombi oyunu diyebilirim.

Oyunda saılgın sebebiyle zombiye dönüşmüş yaratıkları amaçsızca öldürmüyoruz. Amacımız bizim gibi hayatta kalmaya başarmış en iyi arkadaşımızı kurtarmak. Etrafını yürüyen ölüler saran arkadaşımızı bulunduğu yerden kurtarmak için zombi sürüsünü aşmamız gerekiyor. Kullanabildiğimiz tek silahımız baltamız. Bir de arkadaşımız niyeyse kilitli durumda olduğundan anahtarı da bulmamız gerekiyor.

3 bölüme ayrılmış 48’den fazla hemen çözülemeyecek düzeyde bulmaca içeren oyunda karakterimizin kontrolünü kaydırma hareketleriyle sağlıyoruz. Baltamızı kullanmamız gereken durumlarda da zombinin üzerine girmemiz yeterli oluyor. Özetle oyunun kontrol sistemi ve oynanışı çok basit ancak ilerlemesi aynı basitlikte değil.

YORUMLAR