Zombie Slayer 1.2.2 (ios)

Zombie Slayer

Zombie Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz zombi öldürme oyunudur.

Zombie Slayer, iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyunda amacınız çok basit; zombileri öldürmek. Bunun için ise tek yapmanız gereken ekrandaki zombilere dokunmak.

Gayet başarılı tepki süresi, eğlenceli grafikleri ve komik görselleri ile dikkat çekmeyi başaran oyunda reflekslerinizi test etme şansına sahipsiniz. Zira oyunda  ne kadar hızlı olursanız o kadar başarılı olursunuz.

Oyunda ışığın savaşçısı olarak ne kadar çok zombi öldürürseniz o kadar iyi. Fakat bu esnada ödül avcılarına dikkat etmeli ve onlara dokunmamalısınız, yoksa puan kaybedersiniz. Aynı zamanda ekrandaki kalpleri toplayarak ekstra can elde edebilirsiniz.

Oyun ilerlemeli olduğu için 25'ten fazla görevi tamamlamaya çalışarak level atlamalısınız. Level atladıkça size yardımcı olacak elementler de açılıyor. Örneğin kılıç sayesinde tek hamleyle birden çok zombiyi öldürebiliyorsunuz.

Yine ekrandaki dinamitleri patlatmalı, füzeleri insanlara ulaşmadan yoketmenin yolunu bulmalısınız. Kolay kontrolleri ve eğlenceli yapısı ile beğeneceğinizi düşündüğüm bu oyunu indirip denemelisiniz.