Zombie Strike 1.10.6 (ios)

Zombie Strike

Zombie Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Savaşçı takımınızı kurup zombileri temizleyin.

Zombie Strike : The Last War of Idle Battle, zombiye dönüşmüş insan ve canlılarla savaştığınız bir strateji rol yapma oyunu.

Sığınağınıza kadar giren kana susamış yürüyen ölüleri durdurmak için en iyi savaşçı takımınızı kurmalısınız. Grafikleriyle de büyüleyen zombi öldürme oyununda sizi saatlerce ekran başında tutmak için farklı birçok oyun modu bulunuyor. Zombilerle dolu dünyada hayatta kalma mücadelesi! Savaşçılarınızı hazırlayın, konuşlandırın ve aksiyona girin!

Süper kahraman, yaratık, silahşör, dev, rahibe ve daha birçok eşsiz özellik ve silahlara sahip karakterleri alıp zombileri temizlediğiniz, stratejinin önem kazandığı bir oyun Zombie Strike. Türkçe dil desteği sunmasıyla sevindiren yapımda savaştıkça kendi sığınağınızı, aracınızı ve karakterlerinizi geliştiriyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı. Karakterlerden birini seçip aksiyona girdikten sonra zombi/zombilerin hamlesini bekliyorsunuz. Dolayısıyla aksiyon dozu az, daha çok stratejik ilerlediğiniz bir oyun. Bu mücadelede tek başınıza ilerleyebildiğiniz gibi loncalara katılıp birlikte savaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR