Zombie T-shirt Store 1.0 (ios)

Zombie T-shirt Store

1.0
Zombie T-shirt Store
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie T-shirt Store keyifli bir mobil bulmaca oyunudur

Zombie T-shirt Store klasik zombi oyunlarından bir hayli farklı bir yapıya sahip olan ve bolca eğlence sunabilen bir mobil renk eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indeirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie T-shirt Store müşterileri sadece zombilerden oluşan ve tişört satan bir dükkanda yeni çalışmaya başlayan bir kahramanı yönetmekteyiz. Kahramanımız dükkanın müşteri hizmetleri bölümünde işe alınıyor ve iade ile değişim işlemleriyle sorumlu tutuluyor. Fakat kahramanımızın bilmediği şey ise müşterilerinin iade ve değişim taleplerine zamanında karşılık verilmediğinde saldırganlaşabildikleri. Bu nedenle kahramanımızı kurtarmak bize düşüyor.

Zombie T-shirt Store'da temel amacımız tezgahımıza doğru sürekli yaklaşan zombilerin üzerlerindeki aynı renkteki tişörtlere dokunarak onları eşleştirmek. Bu sayede zombileri yok edebiliyoruz ve nefes alabiliyoruz. Fakat bu işi zamanında gerçekleştiremezsek zombiler tezgahın üzerinden atlayarak bize saldırıyorlar ve oyun sonlanıyor. Retro tazrda grafiklere sahip olan oyunda kazandığımız parayla silahlar satın alabiliyoruz ve işleri biraz kolaylaştırabiliyoruz. Zombie T-shirt Store basit bir şekilde oynanabiliyor ve giderek artan zorluk seviyesiyle yükselen bir heyecan sunuyor.

YORUMLAR