Zombie Town Sniper Shooting 1.8 (ios)

Zombie Town Sniper Shooting

1.8
Zombie Town Sniper Shooting
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Town Sniper Shooting, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir zombi avlama oyunu.

Zombie Town Sniper Shooting, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, zombi temalı bir nişancılık oyunu. Birçok oyunseverin favori kategorileri arasında yer alan nişancılık oyunlarını eğlenceli ve mizahi zombi temasıyla birleştiren bu oyun uzun vakitler boyunca sürecek eğlenceli bir deneyim vaat ediyor.

Oyundaki temel amacımız elimizde bulunan keskin nişancı tüfeğini kullanarak saldırıda bulunan zombileri ortadan kaldırmak. Bunu başarabilmek için iyi nişan almamız ve zamanında ateş etmemiz gerekiyor. Aksi halde zombiler masum insanlara zarar verecek şekilde tehdit oluşturmaya başlıyorlar.

Oyunda karşımıza çıkan kontrol mekanizması herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek düzeyde kolay. Sadece ekrana dokunarak ateş ediyoruz. Farklı kamera açıları ise hem görüşümüzü iyileştiriyor hem de oyuna daha heyecanlı bir hava katıyor.

Zengin görsel efektleri, farklı oyun modları ve Game Center desteğiyle beğenimizi kazanan Zombie Town Sniper Shooting, bu kategoride oynayabileceği eğlenceli bir oyun arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR