Zombie Tsunami 1.6.1 (ios)

Zombie Tsunami

Zombie Tsunami
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,282

  • Üretici

    Mobigame S.A.R.L.

Zombie Tsunami, tek bir zombiyi kontrol ederek oyuna başladığınız ve şehrin altını üstüne getirdiğiniz bir aksiyon oyunudur.

Zombie Tsunami, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir zombi temalı aksiyon oyunudur. Oynanışı nedeniyle Zombie Tsunami'yi klasik koşma, kaçma ve ilerleme oyunlarına da benzetebiliriz.

Özellikle klasik zombi öldürme oyunlarından sıkılan kullanıcılar için ilaç gibi gelecek bir oyun olan Zombie Tsunami'de amacımız oyunun başında kontrolünü elimize aldığımız zombi ile karşımıza çıkan insanları dönüştürerek kendi zombi ordumuzu kurmak ve şehrin altını üstüne getirmektir.

Oldukça renkli ve yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan oyunda yaklaşık 300'den fazla görev bizleri bekliyor ve bu görevleri yaparken eğlencenin dozu hiç aşağı düşmüyor.

Bölümler içerisinde toplayacağımız altınlar yardımıyla zombilerimize yeni eşyalar satın alabiliyor veya özelliklerini güçlendirebiliyorum. Yine bölümler içerisinde yer alan ve ilerledikçe karşımıza çıkan bonus objeler yardımıyla ek özellikler kazanabiliyor ve kolayca daha çok altın toplayabiliyoruz.

Ne kadar büyük bir zombi ordusu oluşturabileceğinizi denemek ister misiniz? O zaman hemen Zombie Tsunami'yi iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR