Zombie Village 1.1.0 (ios)

Zombie Village

Zombie Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Village, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu ve eğlenceli bir zombi oyunu.

Zombie Village, görselliğin arka plana atıldığı oynanışın ön plana çıkarıldığı zombi oyunları arasında ve de tüm platformlarda oldukça popüler. Flaş oyunları anımsatan görselleriyle dikkat çeken oyunda kasabayı sarmaya başlamış zombileri teker teker öldürüyoruz.

Kasabayı hızlıca saran zombilerle diğer adlarıyla yürüyen ölülerle başa çıkmamız gereken oyunda ufak bir alandayız ve de zombilerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Sürekli sağımızdan ve solumuzdan zombiler geliyor. En kötüsü de zombiler farklı türde. Bazıları birkaç dokunuşta ölürken, bazılarını tabancayla dahi zor öldürebiliyoruz. Dayanıklı ve olabildiğince çevik olan zombilerimizi farklı yollarla öldürmemize izin verilmiş. İster ateşli silahımızı kullanarak yanımıza bile yaklaştırmıyor, ister sopamızı alarak kafalarını paramparça edebiliyor, istersek te gelmelerini bekleyip el bombamızla sürpriz yapabiliyoruz.

Sürekli olarak nereden çıktıkları belli olmayan zombileri temizleyerek ilerlediğimiz sonu bir türlü gelmek bilmeyen oyunda zombi avcımızın kontrolünü ekranın altındaki yön tuşlarından sağlıyoruz. Silahlarımız ise sağ tarafta yer alıyor. Kontrol sistemi eski tarzda ve son derece amatörce duruyor diyebiliriz.

Kasabada hayatta kaldığımız süre boyunca cebimize giren parayı harcayabildiğimiz tek nokta ise silah mağazası. Silah mağazasında ateşli – ateşsiz olarak ayrılmış toplam dört silah seçeneğimiz var. Bunlardan tabanca ve sopa son derece önemli. Bomba ise biraz fantaziye kaçıp toplu zombi ölümleri yapmak için ideal.

YORUMLAR