Zombiebucket 1.0.0 (ios)

Zombiebucket

Zombiebucket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombiebucket, bulmaca ve eşleştirme türü oyunlardan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

Zombiebucket, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir eşleştirme oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Özellikle eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların seveceği özelliklerle donatılmış olan bu oyunda ilginçtir ki zombi temasına yer verilmiş. Meyve, sebze, şeker eşleştirme denemiştik fakat zombi eşleştirmeyi ilk kez deneyeceğiz!

Zombi deyince hemen kanlı ve mide bulandıran görüntülerle karşılaşacağımızı düşünmeyin. Pikselleştirilmiş, retro grafiklerden nasibini alan zombiler son derece komik görünüyorlar. Oyundaki temel amacımız zombileri eşleştirmek ve onları yok etmek. Bu amaç uğruna kullanabileceğimiz çok sayıda bonus ve güçlendirici mevcut. Patlayıcılar, elektrik şokları ve diğer türden silahlar zombileri daha kolay yok etmemize yardımcı oluyorlar.

Eşleştirme oyunlarının genelinde olduğu gibi bu oyunda da ne kadar fazla zombiyi eşleştirirsek o kadar fazla puan alıyoruz ve bölümü bitirmeye o kadar fazla yaklaşıyoruz.

Verdiği his bakımından Zombiebucket epey eğlenceli bir oyun. Elbette diğer eşleştirme oyunları gibi uzun soluklu değil fakat kendini oynatmasını iyi biliyor!

YORUMLAR