ZoomIt

ZoomIt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    Windows Sysinternals

ZoomIt, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği bir sosyal bulmaca oyunudur.

ZoomIt, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği bir sosyal bulmaca oyunudur. AppStore üzerinde bir çok bulmaca uygulaması olmasına rağmen, bu uygulamalar arasından bir çoğu benzer ve kendine özgü bir şeyler sunmamaktadır. ZoomIt, modern arayüzü ve kendine özgü yapısı ile diğer kullanıcılar ile yarışarak en yüksek puanı almaya çalışacağını eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Farklı ve bağımlılık yapan bir yapıya sahip olan ZoomIt'i özellikle bulmaca severler beğenebilir.

Oyundaki amacınız fotoğraflardaki gizli objeleri tepsit ederek doğru tahmin etmek. Kullanıcılar kendi sıraları geldiğinde tahmin etme hakkına sahiptirler. Eğer yüksek puanlar kazanmak istiyorsanız zor tahmin edilecek fotoğraflar göndermelisiniz. Eğer rakibinizin yolladığı fotoğraf üzerinde tahmin ederken çok zaman kaybederseniz rakibiniz çok puan kazanacaktır.

Uygulama üzerinden oyunu oynayabilmek için Facebook veta Twitter hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Kayıt aşamasından sonra arkadaşlarınızı da davet ederek onlarla birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız dışında rastgele oyuncular ile de oynamak mümkün.

Oyunda sıranın size geçtiğini öğrenmek için bildirim alma seçeneğini aktif etmenizi öneririm. Aksi halde sıranın size geldiğinifrkedemeyerek zaman ve puan kaybedebilirsiniz. Muhteşem bir arayüze ve oyun yapısına sahip olan ZoomIt oyununu denemek isterseniz iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR