Zorlu World 1.0.3 (ios)

Zorlu World

Zorlu World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu World, bize özel indirimlere ve çok özel fiyat tekliflerine göz atabileceğimiz mükemmel bir uygulama.

Zorlu World, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, Zorlu Center'ın resmi uygulaması olma özelliğini taşıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kampanyaları ve fiyat tekliflerini çok yakından takip edebiliyoruz.

Zorlu World'ü kullanabilmek için öncelikle üye girişi yapmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra sunulan fiyat tekliflerine, hediyelere ve mağazaların yaptıkları kampanyalara göz atabiliyor, dikkatimizi çekenlerden faydalanabiliyoruz. Uygulamanın arayüz tasarımı çok hoş. Aradığımız tüm fonksiyonları zorlanmadan ve vakit kaybetmeden bulabiliyoruz.

Uygulamayı kullananlar mağazaların yaptıkları kampanyalara ek olarak daha birçok fiyat indirimine de kavuşuyorlar. Hatta sinema biletleri dahi kazanabilme şansına sahip oluyoruz.Zorlu World'de QR kod okuyucu da sunuluyor. İndirimleri bu özellik vasıtasıyla da kullanma şansına sahibiz.

Alışverişe merakınız varsa ve Zorlu Center'ın sunduğu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Zorlu World'ü mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR