Zulip 2.2.0 (ios)
Zulip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Zulip, Inc.

Zulip, Dropbox'ın iş kullanıcılarına özel sunduğu açık kaynak sohbet uygulaması.

Zulip, bulut depolama çözümüyle tanıdığımız Dropbox’ın açık kaynak kodlu ssohbet uygulaması ve hem iPhone hem de iPad’le uyumlu. İş kullanıcılarına özel hazırlanan sohbet uygulaması bir zamanlar kullandığımız IRC’ın üzerine kurulmuş ancak çok daha fazla özellik sunuyor ve daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Kullanıcıların katkılarıyla geliştirilmeye müsait sohbet uygulamaları arasında olan Zulip, çapraz platform desteği sunduğundan hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızda sohbetlerinizi aksatmadan sürekli olarak iletişim içerisinde kalabiliyorsunuz. İş kullanımına açık olduğundan iş e-posta adresinizle kayıt olup kullanabileceğiniz uygulama ile birebir ve grup sohbetleri gerçekleştirmeniz, sohbetleri konular üzerinden yürütebilmeniz mümkün. Sohbet esnasında @ işaretiyle sohbete dilediğiniz kişiyi veya tüm kişileri ekleyebilmeniz, sohbet esnasında sürükle – bırak yöntemiyle dosya ve bağlantı paylaşabilmeniz, emojilerle duygularınızı dile getirmeniz, mesajarınızı düzenleyebilmeniz mümkün. Paylaşılan linklerin (görsel, video veya tweet) uygulamadan ayrılmadan önizlenebilmesi de harika olmuş.

İş arkadaşlarınızla her daim bağlantıda kalmanızı kolaylaştıran Zulip’in e-posta ve sesli bildirim özelliği de bulunmakta. Hem mobil hem de masaüstünde bildirimlerin başarılı aktarıldığını söylemem gerek.

YORUMLAR