Jing

Jing

2.9.15255.1 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

21 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Jing
Jing
Jing

Ekran Görüntüsü ve Videosu Çekme Aracı

Deniz Gür Son güncelleme 2 yıl önce

Ekran görüntüsü almak ve ekran videosu çekmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç sayesinde bu iki işlemi tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilir ve ayrıca bu işlemleri yaparken birçok farklı özellik ile ekran görüntülerinize veya videolarınıza farklılıklar katabilirsiniz.

Jing'i kurduktan sonra tek yapmanız gereken yazılımın ekranınızda üst bölümünde çıkan güneş simgesindeki "Capture" bölümüne tıklayarak ekran görüntüsü mü, ekran videosu mu çekmek istediğinizi belirlemek. Ardından kayda başlıyorsunuz. Programın ücretsiz versiyonu kısa süreli video kayıtlarına göre hazırlandığı için 5 dakikalık bir sınırı var. Programı beğenip bu süreyi uzatmak isterseniz PRO versiyona geçiş yapmalısınız.

Ekranınızın istediğiniz herhangi bir yerinin görüntüsünü ya da videosunu alabileceğiniz Jing ile ayrıca bu aldığınız resimleri veya videoları Flickr, YouTube gibi farklı sosyal ağlarda da hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca Flickr ve YouTube dışında Screencast.com sitesine de tek bir tıklama ile gönderebileceğiniz içerkleri isterseniz de FTP sunucunuza tek tıklama ile yollayabilir veya e-posta ile arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

SWF formatında videolar çeken Jing, TechSmith'in video düzenleme yazılımı olan Camtasia Studio ile uyumlu çalışarak çektiğiniz ekran videolarını düzenlemenize de olanak tanıyor.

 

Jing Artı Yönleri
 • + Şık ve kullanışlı bir arayüz.
Jing Eksi Yönleri
 • - Video kaydında 5 dakikalık sınırlama.
 • - Sadece SWF formatında video kaydı.

Jing için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Jing crack, Jing serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 69,888
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
TechSmith

Ekran Kayıt Araçları Popülerleri

 1. Bandicam
  BandicamEkran ve Oyun Videosu Kaydetme Programı
 2. Camtasia Studio
  Camtasia StudioEkran Videosu Çekme Programı
 3. Action!
  Action!Windows İçin Ekran Görüntüsü Kayıt Aracı
 4. Mobizen
  MobizenAndroid Ekran Videosu Çekme Programı
 5. CamStudio
  CamStudioEkran Videosu Çekme Programı