Kargo Takibi

Kargo Takibi

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Kargo Takibi
Kargo Takibi
Kargo Takibi
Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Kargo Takibi, yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizi akıllı telefon veya tabletinizden takip edebileceğiniz kolay kullanımlı bir kargo uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan ve tamamen Türkçe olan uygulama Türkiye’de hizmet veren ve Uluslararası gönderi yapan popüler tüm kargo şirketlerini desteklemektedir.

Kargo Takibi, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, UPS, PTT Kargo, USPS, DHL başta olmak üzere hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet veren toplam 20 kargo şirketi tarafından taşınan gönderilerinizi akıllı cihazlarınızdan takip etme imkanı sunar. Kargonuzu takip etmeye başlamak için tek yapmanız gereken Takip Numarasını ilgili alana girmek ve Bul butonuna dokunmak. Uygulama takip numarasından kargo şirketini otomatik olarak bulur ve sonucu listeler. Uygulamanın en güzel yanı ise tüm kargolarınız için yaptığınız sorgulamaları kayıt altına alması. Özellikle birden fazla kargo beklediğinizde işinize oldukça yarayacak olan bu özelliği Geçmiş butonuna dokunarak kullanabiliyorsunuz. Geçmiş, tüm kargolarınızı teslim durumlarıyla beraber ekrana yansıtıyor.

Kargo Takibi uygulaması ile sorgulama yapabileceğiniz tüm kargo şirketlerinin listesi ise; Yurt İçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, UPS Türkiye/International, PTT Kargo Yurt İçi, PTT Kargo Yurt dışı, China Post, Hong Kong Post, EMS China, USPS, DHL Türkiye/International, Fedex ,EBay ePaket, Singapore Post, Russian Post, Korea Post, Aramex, Canada Post ve TNT.

Kargo Takibi için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe Rusça İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 643
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 6.0 ve üzeri
Üretici:
Deniz Oguz

Yardımcı Araçlar Popülerleri

 1. Video Download +
  Video Download +iOS için Video İndirme Uygulaması
 2. Apple Store
  Apple StoreiPhone ve iPad için Mağaza Uygulaması
 3. TKGM Parsel Sorgu
  TKGM Parsel SorguiPhone ve iPad İçin Parsel Sorgulama Uygulaması
 4. Turkcell Hesabım
  Turkcell HesabımiPhone için Turkcell Hesabım Uygulaması
 5. LG TV Remote
  LG TV RemoteiOS için LG TV Uzaktan Kontrol Uygulaması