Koreantürk

Koreantürk

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

9 Kullanıcı: 4.8/5

4.8
Koreantürk
Koreantürk
Koreantürk
Koreantürk

Android İçin Kore Dizileri İzleme Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Kore dizileri izlemekten keyif alıyorsanız Koreantürk'ü ücretsiz olarak indirmelisiniz.

Koreantürk, Türkiye'de hizmet veren sitenin yeni çıkan Android mobil uygulaması. Türkiye'de yer alan en büyük Güney Kore portalı durumundaki KoreanTürk'ün sitesi üzerinden erişebileceğiniz tüm dizi ve filmlere uygulama üzerinden de erişebiliyorsunuz.

Oldukça sade ve modern bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde dizi izlemek isteyen kullanıcılar herhangi bir zorluk yaşamadan rahatça izleyebilirler. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama üzerinde herhangi bir reklamda bulunmuyor. Bu sayede ne dizi ne de uygulamayı kullanma keyfiniz hiç bir şekilde bölünmüyor. Aradığınız tüm Kore dizilerine ulaşabileceğiniz Koreantürk uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanabilirsiniz.

Mobil internet paketinizin yada internet bağlantınızın durumuna göre video kalitesini ayarlayarak dizileri izleme şansınız bulunuyor. Eğer kendi mobil paketinizden izleyeceksiniz 240p olarak çamnızda fayda var. ayrıca uygulamayı sürekli mobil internet paketiniz üzerinden kullanacaksanız kotanızı düzenli olarak kontrol etmeniz yararınıza olacaktır. Wi-Fi internet bağlantısı ile izlerken videolar çok daha akıcı ve herhangi bir takılma sorunu yaşamıyorsunuz.

Koreantürk web sitesini cebinize taşıyan uygulamayı hemen ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirerek siz de sevdiğiniz Güney Kore dizilerini takip edebilir ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Not: Uygulamanın direkt olarak apk'sını indirdikten sonra telefonunuz üzerinde açmanız halinde kurulum otomatik olarak başlayacak ve uygulama kısa süre içerisinde kullanıma hazır olacaktır.

Uyarı: Uygulamada yaşanan teknik sorunlar 2.1 versiyonu ile giderilmiştir.

Koreantürk için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
795 / 92,404
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Üretici:
KoreanTürk

Fotoğraf ve Video Popülerleri

 1. SnapTube
  SnapTubeAndroid için Ücretsiz Video ve Müzik İndirici
 2. TubeMate YouTube Downloader
  TubeMate YouTube DownloaderAndroid İçin YouTube Video İndirme Uygulaması
 3. Retrica
  RetricaAndroid için Fotoğraf Efekt Uygulaması
 4. YouTube
  YouTubeAndroid İçin Resmi YouTube Uygulaması
 5. VivaVideo
  VivaVideoAndroid için Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması