Libre AV Converter

Libre AV Converter

2.0
Editör Puanı: 4/5
4
Libre AV Converter
Libre AV Converter
Libre AV Converter
Libre AV Converter
Libre AV Converter

Video Düzenleme, Encode ve Decode Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Videolarınız Üzerinde Codec Düzenleme İşlemlerini Gerçekleştirin

Libre AV Converter programı, bilgisayarında sık sık video düzenleme işlemleri yapanların ve Ffmpeg arabiriminin olanaklarından faydalanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve oldukça kolay kullanımı sayesinde pek çok aracı hizmetinize sunabiliyor. Zira video düzenleme işlemleri konusunda geniş bir destek sunan program, cd ripleme gibi ek bir kaç özelliğe de sahip.

Program videolarınızı yeni bir kodlamayla bir daha oluşturabiliyor, yahut varolan videoların kodlamalarını kaldırabiliyor. Bunun yanında filtreleme, online yayın yapma, bilgisayarınıza bağlı cihazlardan kayıt alma gibi çok sayıda faydalı özelliği de yine sade arayüzü vasıtasıyla bizlere sunuluyor.

Libre AV Converter'ın diğer codeclerle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde Ffmpeg haricinde codeclerden faydalanarak daha yüksek sıkıştırma oranları elde etmek isteyen kullanıcılar da kendilerine yeterli desteği bulacaklardır. Medya düzenleme işlemleri haricinde onları oynatma kabiliyetine de sahip olan program, ses veya video dosyalarını kolayca açarak oynatabiliyor.

Programın sunduğu dosya formatları şu şekilde sıralanıyorlar: WAV, H.264, DIVX, GIF, AAC, WMA, MTK, 3GP, FLV, MP3, AVI ve diğer bir kaç video ve ses formatı.

Hem elinizde bulunan videoların düzenlenmesi esnasında hem de yeni video kaydı alırken oldukça geniş codec seçeneklerinden faydalanmanıza olanak tanıyan program, bunun yanında profillerinizi kaydetmenizi yahut komut satırını kullanarak ek komutlara erişmenizi de sağlayabiliyor.

Video encode ve decode işlemlerini en kolay yoldan gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Libre AV Converter için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
121
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win8.1
Üretici:
softaficionado

Kayıt ve Yönetim Araçları Popülerleri

 1. Virtual DJ
  Virtual DJÜcretsiz DJ Programı
 2. mp3DirectCut
  mp3DirectCutHızlı MP3 Kesme Programı
 3. FL Studio
  FL StudioMüzik Yaratma ve Düzenleme Programı
 4. ffDiaporama
  ffDiaporamaVideo Sunum ve Klip Yapma Programı
 5. GoldWave
  GoldWaveDijital Ses Düzenleyicisi